o'dore Vzorek perfume oil 2 ml

Jedná se o 100% čistý vonný olej, neředěný alkoholem ani jinými oleji. Každý vzorek obsahuje 2 ml parfémového oleje.
 
Roll-on flakon se skleněnou kuličkou zajišťuje přesnou aplikaci na pokožku zápěstí, krk, dekolt nebo do vlasů.
Výběr vůně::
Výrobce: o'dore
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: SP001
Dostupnost: skladem
130 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

ESSENCE NO.1 Santal Wood & Tonka Bean
 
Smyslná sametová vůně Essence No.1 kombinuje svěží květinovou vůni jasmínu s pudrovou vůní tonka fazolek, santálového dřeva s kořeněným úvodem skořice a muškátového ořechu.
 
Hlava: anýz, skořice, muškátový ořech
 
Srdce: jasmín, pomerančový květ, karamel
 
Základ: vanilka, pačuli, santálové dřevo, tonka
 
 
 
WMN LIKE ME Black Currant & Jasmine & Wood
 
Vůně byla inspirována ženou. Ženou, která je jako chameleon. Někdy křičí, směje se hlasitě, jindy nevydá ani hlásek. Jednou je jemná, ustrašená, bázlivá pak odvážná, bláznivá a rázná. Miluje slunce, moře a sladké nicnedělání, ale také aktivní objevování metropolí světa s mapou v ruce či lyžování v horách. Někdy má dojem, že neví, co chce, ale zároveň to ví. Umí celé dny strávit v posteli s knihou ve vytahaných teplácích a pak večer se jít pobavit s přítelkyněmi do baru jako femme fatale. Neustále potřebuje něco vylepšovat, aby byla dokonalá a přitom dokonalou už pro ty správné lidi je. Je milující matkou a partnerkou. Je silná a samostatná, ale přesto se potřebuje přitulit k partnerovi a cítit jeho ochranu a oporu. Je schopna během hodiny vystřídat všechny druhy nálad. Ví, že je jen člověk, který dělá chyby, ale snaží se z nich poučit. Je ženou, která myslí pocity a cítí rozumem.
 
Hlava: madarinka, bergamot, černý rybíz
 
Srdce: jasmín, růže
 
Základ: cedrové a santálové dřevo, pižmo
 
 
 
SWEET ROSE Rose & Guiaiac wood
 
Vůně je kombinací svěžích květinových a sladkých tónů, ve kterém hlavní roli hraje růže, symbol lásky, věrnosti, ale i ženskosti. Nejznámější růže, které se používají právě v parfémech pocházejí z Údolí růží v Bulharsku a jsou sbírány ručně v noci případně brzy ráno, aby byla zajištěna co nejintenzivnější vůně. Na začátku Vás okouzlí sladké maliny a bonbóny, které Vás zanesou na chvíli do dětství. V srdci vzkvétá opojná vůně růže, svěžího jasmínu a geránie. Harmonický základ dotváří pižmo, ambra a guajakové dřevo z deštných pralesů z Jižní Ameriky. Tato vůně vyzařuje osobnost, která je romantická, citlivá, kreativní a empatická.
 
Hlava: maliny, skládké bonbóny, růže
 
Srdce: růže, geranium, jasmín
 
Základ: pižmo, ambra, guajakové dřevo
 
 
 
FLOWER RAIN Peony & White flowers
 
Vůně ztělesňuje něžnost a čistotu, jehož srdce tvoří růžová pivoňka. Jedna středomořská legenda hovoří o krásné nymfě Paeonii, kterou bohové tak obletovali, až ji žárlivá bohyně přeměnila na květinu s tisícovkou okvětních lístků – pivoňku. Šťavňatý svěží pomeranč se snoubí s jemnou květinovou vůní pivoňky, která je velmi křehká a lupínky rychle opadají. Avšak v parfému kvete stále. Květinové tóny doplňuje lotos a magnolie. Podmanivé složky tvoří bílé květy a pižmo. Zahalte se do této ovocně-květinové vůně, která svou lehkostí je vhodná i pro osoby mimořádně citlivé na parfémy, těhotné či lidi trpící migrénou. Vydejte se na procházku loukou plné květin, kterou právě zasáhl krátký svěží déšť. Nasbírejte si kytici rozličných květin a přivoňte si k nim. Ucítíte svěží vůni květin, kterou jsme ukryli do tohoto parfému.
 
Hlava: pomeranč
 
Srdce: pivoňka, lotos, magnolie
 
Základ: bílé květiny, pižmo
 
 
 
MEDITERRANEAN SPARK Bergamot & Cedar wood
 
Tato oslnivá vůně zachycuje středomořský vzduch s jeho osvěžující břizou a zářivými slunečními paprsky. Uvolněte se do atmosféry, kde se setkávají nádherné vůně citrusů a květin s dotekem exotických dřevin, vytvářející zážitek, který oslní vaše smysly.
 
Jeho osvěžující vůně začíná s vibracemi bergamotu a osvěžující esencí limetky, vytvářející jemný a povzbuzující základ. V srdci parfému se prolínají sladké tóny pomeranče s náznakem jemnosti růže a jasmínu, dotvářející vůni plnou romantiky a elegance. Závěrečný dotek parfému zahrnuje hluboké tóny cedrového dřeva, které se mísí s jemnou vůní pižma, vytvářejíce smyslnou a zároveň příjemně lehkou citrusovou kompozici. Nechte se unést do světa slunečných dnů a příjemných večerů s parfémem „Mediterranean Spark“.
 
Hlava: bergamot, limetka, tymián
 
Srdce: pomeranč, růže, jasmín
 
Základ: cedrové dřevo, pižmo
 
 
 
BASIC LOVE Osmathus & Vanilla
 
Vůně, která odráží jednoduchost a zároveň lásku k základním, univerzálním věcem. Je určena pro ty, kteří hledají jednoduchost s dotekem smyslnosti. V úvodu vás ohromí šťavnatost broskve, vytvářejíc energický a optimistický základ. V srdci vůně se prolínají jemné tóny osmanthusu, zlatého klenotu ve světě vůní, a frézie s lahodnou sladkostí karamelu, které vytvářejí harmonickou kompozici plnou záhadné přitažlivosti. Závěrečný dotek této vůně přináší hřejivé tóny vanilky a tonky, které se mísí s jemnou vůní pižma, dotvářející celkový dojem neodolatelné elegance a smyslnosti.
 
Hlava: citrus, broskev
 
Srdce: osmanthus, frézie, karamel
 
Základ: vanilka, tonka, pižmo
Update cookies preferences Zmeniť nastavenia cookies